Увійти
Закрити

Стейблкойни в криптовалютах і їх застосування

Криптовалютні розмаїтості

Stablecoin (стейблкойн) - це криптовалюта, що має фіксовану вартість, яка не піддається стрибкоподібним змінам подібно ціні токенів інших мереж. Головна мета випуску стабільної криптовалюти - дозволити людям здійснювати щоденну оплату товарів і послуг на блокчейні.

Мережа EOS стане безпечнішою. Вийшов реліз протоколу EOSIO 2.0

Crypto-валюти та цифрові токени

Розробник протоколу EOS, компанія Block.one, представила EOSIO 2.0, нову версію ПЗ, покликану підвищити безпеку і масштабованість мережі. Як говориться в повідомленні Block.one, EOSIO 2.0 стане першою реалізацією протоколу, де з метою розширення можливостей мережі і створення нових інструментів для розробників буде задіяний движок WebAssembly.

Основні оновлення Bitcoin відбудуться в 2020 році

Crypto-валюти та цифрові токени

Bitcoin-спільнота завжди воліла поступові оновлення, незалежно від того, наскільки агресивно рекламувалися ці нововведення. У BitMEX вважають, що в цьому році у Bitcoin'а не буде ніяких проривів, але в 2020-2021 роках з'являться важливі оновлення екосистеми: нова схема цифрового підпису, відома як Schnorr, і ще одне доповнення під назвою Taproot.

Telegram опублікувала правила користування гаманцем Grams Wallet

Crypto-новини

Telegram опублікувала правила використання криптовалютного гаманця Grams Wallet. Компанія відзначила, що він пов'язаний з TON, але уточнила, що не контролює блокчейн-платформу. Гаманець буде доступний в окремому додатку і всередині Telegram. Користуватися ним зможуть лише особи старші 18 років, якщо їм це не забороняє закон.

Zcash, Morero, Dash: анонімність під забороною, тривожні сигнали для конфіденційних криптовалют

Crypto-новини

Bitcoin і інші криптовалюти привертають все більш пильну увагу регуляторів і політиків у всьому світі. Влада не приховує свого прагнення відстежувати пересування коштів, і, стикаючись з перешкодами, обмежують або навіть забороняють використання цифрових валют. Найбільш відомий такий приклад - прийняті FATF основні положення для криптовалютної індустрії, згідно з якими Bitcoin-біржі та інші постачальники криптовалютних послуг (VASPs) зобов'язані дотримуватися процедури KYC, AML і CFT, за аналогією з традиційними фінансовими компаніями.

Чому сатоші повинні стати основою розрахунків при Bitcoin-платежах

Криптовалютні розмаїтості

Один з користувачів Твіттера під ніком DrBitcoinMD поділився думками про можливі причини страху потенційних нових користувачів перед криптовалютами. Як вважає ентузіаст, це дроби і десяткові числа. Багато людей банально не зовсім розуміють, що можна купувати невеликі частини Bitcoin, а викладати суму відразу за весь BTC - необов'язково. Адже, навіть з врахуванням недавнього падіння, на сьогоднішній день ціна Bitcoin становить близько $8000.

Joule: Bitcoin-гаманець Lightning Network для браузерів

Гаманці для зберігання криптовалют

Joule - цікавий плагін для інтеграції функцій мережі другого рівня Lightning Network. Вперше випущений в листопаді 2018 року для браузера Google Chrome, за останні 12 місяців розробки плагін також був випущений для інших браузерів, включаючи Firefox, Opera і, звичайно, Brave.

Мобільний гаманець біткойнера: порівняння Samourai і Green

Гаманці для зберігання криптовалют

Самсон Моу, директор зі стратегії в компанії Blockstream, в одному зі своїх інтерв'ю сказав: «Мобільні гаманці сьогодні - це все. Це вихід на найширший ринок». Через місяць Blockstream представила оновлений (фактично зовсім новий) мобільний Bitcoin-гаманець GreenAddress, який був перейменований в Blockstream Green Wallet.

Cardano: запуск Shelly або поїдання черевика

Crypto-валюти та цифрові токени

Засновник Cardano, Чарльз Хоскінсон, заявив, що з'їсть свій черевик (або тістечко у вигляді черевика), якщо цього року не вийде оновлення Proof-of-Stake (PoS) під назвою Shelly. Прийнято рішення запустити так звану зацікавлену тестову мережу, термін, якого ми раніше не чули. Це звучить дещо суперечливо, тому, що в цій тестовій мережі зароблятимуться справжні токени Cardano (ADA).

Безпека криптовалютних бірж: як забезпечується сьогодні і чи є прогрес

Криптовалютні біржі та трейдинг

Історично, біржі - найбільш вразлива точка криптовалютної інфраструктури. Атакувати їх вигідніше і довгий час зламати їх було простіше, ніж звичайні гаманці. З виходом криптовалюти у «великий світ» виросли і вимоги до безпеки. Зараз біржі обіцяють клієнтам надійність, порівнянну з банківськими онлайн-ресурсами. Проте, повідомлення про зломи і крадіжки раз у раз миготять в стрічках новин. Як насправді йдуть справи з безпекою криптобірж, які методи захисту використовуються і наскільки вони ефективні, розбираємо далі.
Далі Назад

Навігація